PEAKONTOR
Taulukeskus TK-Team Oy Ab

Maorlantie 3
24800 Halikko
FINLAND

+358 (0)2 737 200
sales@tk-team.com

VAT FI27139336
Kari Harila
Tegevjuht
+358 (0)40 757 3613
kari.harila@tk-team.com
Marko Saine
Projektijuht, Lõuna- ja Ida-Soome
+358 (0)400 872 216
marko.saine@tk-team.com
Mika Korpisalo
Projektijuht, Põhja- ja Lääne-Soome
+358 (0)400 903 903
mika.korpisalo@tk-team.com
Kalle Lindholm
Tootejuht, ärilt ärile müük ja puuteekraanide müük
+358 (0)44 280 6759
kalle.lindholm@tk-team.com
Raija Katajaniemi
Müügiassistent
+358 (0)40 358 2939
raija.katajaniemi@tk-team.com
Jarno Gyldén
Tootearendaja
+358 (0)41 536 5524
jarno.gylden@tk-team.com
Marika Laiho
Pearaamatupidaja
+358 (0)44 754 0145
marika.laiho@tk-team.com
Toni Vainio
Logistik ja paigaldusjuht
+ 358 (0)40 540 8707
toni.vainio@tk-team.com
TEHAS & BALTI MÜÜK
TK-Team Baltic AS
Lustivere tee 5    
Pauastvere küla
Põltsamaa vald
48017 Jõgevamaa
ESTONIA 


+372 77 66 721
baltic@tk-team.com
VAT EE100395563

 

 

Helys Palk
Tegev- ja müügijuht
+372 555 12 154
helys.palk@tk-team.com
Sanna Vahtra
Juhiabi-müügiassistent
+372 585 05 395
+372 77 66 721
sanna.vahtra@tk-team.com
Meido Kuus
Tootmisjuht
+372 5 340 9191
meido.kuus@tk-team.com
Kerstin Kaints
Ostujuht
+372 555 12149
+372 77 66 725
kerstin.kaints@tk-team.com
TK-TEAM LTD
5 Weller Drive
Hogwood Industrial Estate
Finchampstead
Berkshire
RG40 4QZ
UNITED KINGDOM

+44 (0)1189 734827

info@tk-team.com
VAT GB910289046
James Bedford
Managing Director
+ 44 (0)7788 721636
james.bedford@tk-team.com
Lee Didcock
Business Development Manager
+44 (0)7780 653648
lee.didcock@tk-team.com
Martin Patfield
Operations & Warehouse Manager
+44 (0)1189 734827
operations@tk-team.com
Sandra Rhoades
Financial Director
sandra.rhoades@tk-team.com